Ogłoszenie

Zgłoszenia na adminów i modów pisać PW!

#1 02-07-2012 09:38:23

Tomenak

Moderator

Zarejestrowany: 15-06-2012
Posty: 6
Punktów :   

Skarga

To było już trochę temu, ale nie było działu. Powiedziałem ci to już, ale inni mogą nie wiedzieć.
Kuba(jakieśnumerki) przesadził ze swoimi możliwościami jako superadmin. Najpierw bez mojej zgody teleportował mnie do siebie, na jakiś pomnik SIEBIE, przez co spadałem i traciłem itemy, bo robił to kiedy szedłem. Oddał mi je potem, ale dopiero po przeteleportowaniu powiedział, że nie ma już warpa "Działki", a ja nie wiedziałem gdzie to było, przez co straciłem drogę do domu! Oczywiście potem udało mi się znaleźć, ale długo szukałem. Potem, gdy gracz "Moresy" przypadkiem mnie uderzył, przeniósł nas, znów bez mojej zgody ani bez zgody Moresy, na arenę PVP i kazał się bić. Ponieważ my mieliśmy trochę rozsądku, próbowaliśmy wyjść, ale wyjścia nie było. Wtedy on zaczął nas bić, przeklinać i parę innych rzeczy robił, żebyśmy się bili. Dał nam nawet miecze, a potem dalej nas bił, żebyśmy walczyli. POTEM NAWET PROPONOWAŁ MORESY DIAMENTY, ŻEBYŚMY SIĘ BILI. Na szczęście udało nam się wyjść, cudem jakimś, i poszliśmy. On musiał kończyć, więc mieliśmy spokój... ale mniejsza z tym. Proszę, żeby nie myślał, że może takie rzeczy robić bezkarnie.
Tomenak.


http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/img/387b9442f2e6e5ec02f71e670d7a459e.jpg

Offline

 

#2 04-07-2012 18:58:06

JacekMlynek

Administrator

Zarejestrowany: 05-06-2012
Posty: 15
Punktów :   

Re: Skarga

Sprawa rozwiązana gracz stracił rangę i rozważamy ban. Aha jeszcze jedno. ZAWSZE MI COŚ TAKIEGO ZGŁASZAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za to że zgłosiłeś otrzymujesz 30 zl gratulację.

Offline

 
Wbijaj!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czekamynagofry.pun.pl www.csrestinpeace.pun.pl www.genelia-d-souza.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl www.booking.pun.pl